Kolekcja Prestige


Kolekcja Prestige to kwintesencja męskiej elegancji.

To ekskluzywna kolekcja stworzona w oparciu o ponad 20 letnią tradycję krawiecką naszej marki, którą łączymy ze światowymi trendami.  W kolekcji odnaleźć można garnitury klasyczne oraz biznesowe, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dbałością o szczegóły oraz użyciem nowoczesnych tkanin.

Kolekcja Prestige to także eleganckie koszule, które doskonale układają się na męskiej sylwetce, dzieki czemu gwarantują świetny wygląd i wielogodzinny komfort.

W parze z garniturem lub marynarką oraz doskonale dobrana koszulą idą stylowe dodatki jak krawat, mucha, poszetka czy spinki do mankietów.

Ponad 90% produktów składających się na tę kolekcję zostało wyprodukowanych w Polsce. 

Kolekcja Casual


Kolekcja Casual to propozycja dla mężczyzn którzy chcą wyglądać gustownie i z klasą zachowując jednocześnie wygodne elemeny stylizacji.

Kolekcja ta to przede wszystkim połączenia, które sprawdzą się podczas weekendowego wypadu, spotkania z przyjaciółmi czy na co dzień w pracy. Kolekcję Casual najlepiej scharakteryzować sformułowaniem "sportowa elegancja". 

Kolekcja Casual to sportowe marynarki o nieszablonowej kolorystyce oraz kroju, to niebanalne spodnie, efektowne koszule, wygodne bluzy oraz praktyczne swetry. Wszystkie te elementy mają za zadanie sprawić, iż w parze z doskonałym wyglądem, mężczyzna odczuje komfort.